شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر یک از انواع شربت است که می توان گفت تحت لیسانس کشور انگلیس ساخته شده است. این نوع شربت می تواند برای بیماری سرماخوردگی مناسب باشد و البته کار اصلی که بر روی بدن انجام می دهد این است که سیستم ایمنی بدن را قوی خواهد کرد، و این به خاطر این است که در درون این نوع شربت از چند نوع مواد معدنی استفاده شده است که این مواد شامل روی و همچنین ماده سلنیوم است و این مواد باعث می شود رادیکال های آزاد در بدن آزاد شده و البته درون این شربت از مواد شیمیایی مضر استفاده نشده است که از مزایای شربت ایمیونس ویتابیوتیکس است. 

این نوع شربت برای هر نوع سن و سالی چه کودکان و یا برای بزرگسالان بسیار مناسب است و در اصل حتی می توان گفت به شکل یک مکمل غذایی مناسب که باعث می شود سیستم ایمنی بدن تقویت شده و بدن را سالم تر می کند.با مقاله ما درباره این شربت همراه باشید.

قوی شدن سیستم ایمنی بدن:

در اصل می توان گفت که شما میتوانید انتظار زیادی از این نوع شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر برای اینکه سیستم ایمنی بدنتان را تقویت کنید داشته باشید،اگر سیستم ایمنی بدن شما قوی شود قطعا باعث می شود با ورود هر نوع میکروبی به بدن مبارزه کرده و همچنین از ایجاد عفونت در بدن جلوگیری می کند، وقتی سیستم ایمنی بدن دچار ضعف شود پس میکروب ها به بدن حمله کرده و باعث می شوند فرد به سرعت مریض و حتی به سرعت زیاد سرما بخورد اما با استفاده از شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید تا دچار بیماری ها نشوید، همانطور که یک خواب خوب و یا اینکه ورزش و غذا خوردن مناسب می تواند به شما در این رابطه کمک کند این نوع شربت نیز می تواند این کار را به نحو احسن برای بدن شما انجام دهد، زیرا شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر دارای ویتامین ها و همچنین املاح معدنی بسیار زیادی است که کمک بزرگی برای بدن شما است و باعث می شود بدن شما سالم تر شود و با ورود میکروب به بدن سیستم ایمنی بدن در برابر آن مبارزه کند.

چه ترکیباتی در شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر وجود دارد؟

ترکیبات زیادی در این نوع شربت وجود دارد که در این بخش از مقاله به این موارد می پردازیم.

بتاکاروتن

بتاکاروتن که یک نوع رنگدانه محسوب میشود که عامل اصلی رنگ نارنجی در هر نوع گیاه و میوه است در درون شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر وجود دارد که این نوع ماده دارای فواید بسیار زیادی است این نوع ماده دارای ایزوپرین است که تقریبا 8 واحد است و همچنین دارای چهل کربن هستند،

به عنوان یک ویتامین ویتامین A ، اهمیت بتا کاروتن در یک فرد به سطح ویتامین A از قبل تشکیل شده بستگی دارد. بنابراین تعریف کمبود بتاکاروتن دشوار است. بتا کاروتن همچنین در طی فرآیندهای جذب و متابولیسم با سایر کاروتنوئیدها تعامل دارد.

مطالعات ارتباط بین مصرف زیاد رژیم غذایی بتاکاروتن و کاهش خطر بیماری های قلبی و سرطان را نشان داده است. این ممکن است به دلیل خواص آنتی اکسیدانی مولکول باشد.

ال کارنیتین و شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر

ال کارنیتین ماده شیمیایی مشابه اسید آمینه ای است که در بدن تولید می شود. ال کارنیتین باعث می شود بدن چربی را سوزانده و انرژی را در بدن زیاد می کند.

بدن این کار را انجام می دهد که  ال کارنیتین را به سایر مواد شیمیایی به نام استیل-ال-کارنیتین و پروپیونیل-ال-کارنیتین تبدیل کرده  و  اما ، کسی اطلاعی ندارد که آیا فواید آنها مانند هم است یا خیر.

ال کارنیتین از طریق دهان مصرف می شود تا میزان ال کارنیتین را در افرادی که سطح طبیعی ال کارنیتین آنها بسیار پایین است افزایش دهد. برخی از افراد همچنین از ال کارنیتین برای

  • بیماری های قلب و عروق خونی
  • تیروئید پرکار
  • عدم توانایی در باردار شدن

مورد استفاده قرار می دهند و در طی تحقیقات انجام شده تلاش برای بارداری (ناباروری) بسیار مناسب بوده و  بیماری جدی کلیه و بسیاری از موارد دیگر نیز وجود دارد که وجود این نوع ماده برای آنها مفید است ، اما شواهد علمی خوبی وجود ندارد برای حمایت از این کاربردها و تحقیقات زیاد نیستند.

کولین:

کمبود کولین که در انسان نادر است - باعث بیماری کبد چرب غیر الکلی و آسیب عضلانی می شود. [مصرف زیاد کولین (بیشتر از 5/7 گرم در روز) به دلیل وجود تری متیل آمین که در متابولیسم آن ایجاد می شود ، می تواند باعث فشار خون پایین ، تعریق ، اسهال و بوی بدن ماهی مانند شود. منابع غذایی غنی از کولین و فسفولیپیدهای کولین شامل گوشت اندام و زرده تخم مرغ ، لبنیات و سبزیجات است.در شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر این نوع ماده یافت می شود.

سلنیوم در شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر

شاید اصلا اسم این نوع ماده را نشنیده اید و یا اینکه کم شنیده اید اما باید بدانید این نوع ماده که در شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر یافت می شود یک ماده بسیار عالی برای سلامت ماندن بدن شما است و حتی یک ماده حیاتی محسوب می شود. 

این نوع ماده از مواد معدنی مورد نیاز بدن محسوب می شود و می توانید با رژیم های غذایی مخصوص نیز این ماده را دریافت کنید و اما اگر می خواهید به شکل مستقیم این نوع ماده را وارد بدن خود کنید از شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر استفاده کنید.

 البته در بدن مقدار زیادی سلنیوم وجود ندارد و هم چنین می توان گفت بر روی چگونگی عملکرد کبد نیز تاثیر مستقیم دارد. البته مواد دیگری مانند روی و هم چنین ویتامین دی3 نیز در این شربت وجود دارد و می توان گفت که این نوع شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر یک نوع شربت اشتها آور برای کودکان نیز محسوب می شود علاه بر این که مزیت اصلی آن افزایش ایمنی بدن است.

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی لیتر را میتوانید از طریق داروخانه اینترنتی دکتر احسانی تهیه کنید.